Internationale Treintickets
Goedkoop met de trein door Europa!
Sinds het winterseizoen 2016-2017 werd de Treski afgeschaft bij NMBS International.
Treinreizen naar Oostenrijk kan u bestellen via NS International.
De Treski sneeuwtrein (of skitrein) is een seizoensgebonden nachtrein die u in de winter vanuit België, via Nederland en Duitsland, snel naar de bekendste skigebieden van Oostenrijk brengt.
Alle compartimenten van de Treski hebben slaapplaatsen zodat u volledig uitgerust ter plaatse komt, helemaal fit om direct op de skipiste te stappen en ten volle van uw wintervakantie te genieten.
|
Bestel online uw treintickets ➤ Treski tickets kopen
Onderstaande dienstregeling geldt onder voorbehoud van wijzigingen. Raadpleeg steeds de actuele reisinformatie kort voor uw vertrek.
Treinstation | Vertrek | Aankomst |
---|---|---|
Gemeenschappelijk traject | ||
Brussel-Zuid | 17:47 | |
Antwerpen-Berchem | 18:34 | |
Roosendaal | 19:16 | |
Rotterdam Centraal | 20:01 | |
Utrecht Centraal | 20:52 | |
‘s-Hertogenbosch | 21:24 | |
Venlo | 22:22 | |
Kufstein | 7:00 | |
Wörgl Hbf | 7:30 | |
Traject richting Landeck-Zams | ||
Jenbach | 7:49 | |
Innsbrück Hbf | 8:24 | |
Ötztal | 9:03 | |
Imst-Pitztal | 9:17 | |
Landeck-Zams | 9:43 | |
Traject richting Bischofshofen | ||
Westendorf | 7:51 | |
Kirchberg in Tirol | 8:00 | |
Kitzbühel | 8:09 | |
St. Johann in Tirol | 8:19 | |
Fieberbrunn | 8:28 | |
Saalfelden | 8:56 | |
Zell am See | 9:10 | |
Schwarzach-St. Veit | 9:42 | |
St. Johann im Pongau | 9:50 | |
Bischofshofen | 9:59 |
Treinstation | Vertrek | Aankomst |
---|---|---|
Traject vanuit Landeck-Zams | ||
Landeck-Zams | 19:57 | |
Imst-Pitztal | 20:23 | |
Ötztal | 20:37 | |
Innsbrück Hbf | 21:19 | |
Jenbach | 21:32 | |
Traject vanuit Bischofshofen | ||
Bischofshofen | 19:34 | |
St. Johann im Pongau | 19:47 | |
Schwarzach-St. Veit | 19:58 | |
Zell am See | 20:34 | |
Saalfelden | 20:46 | |
Fieberbrunn | 21:12 | |
St. Johann in Tirol | 21:22 | |
Kitzbühel | 21:33 | |
Kirchberg in Tirol | 21:43 | |
Westendorf | 21:52 | |
Gemeenschappelijk traject | ||
Wörgl Hbf | 22:36 | |
Kufstein | 22:53 | |
Venlo | 7:10 | |
‘s-Hertogenbosch | 7:59 | |
Utrecht Centraal | 8:36 | |
Rotterdam Centraal | 9:21 | |
Roosendaal | 10:02 | |
Antwerpen-Berchem | 10:34 | |
Brussel-Zuid | 11:10 |